ساعت کاری

9 صبح الی 11 شب

دکور پارسیان

کاشی و سرامیک یک از پرکاربردترین مصالحی است که در ساختمان سازی به کار می رود . کاشی و سرامیک در قسمت های مختلف یک خانه از جمله آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی ، حیاط ، پارکینگ و حتی نمای ساختمان استفاده می شود.

مقاومت فیزیکی بالا ، مقاومت در برابر یخ زدگی و ضدحریق بودن کاشی و سرامیک از دلایل مهم برای استفاده و کاربد آن در ساختمان سازی به شمار می رود. از مهم ترین دلایل استفاده از کاشی در طراحی و ساخت ساختمان بهداشتی بودن آن نسب به سنگ و سیمان و سایر مصالح می باشد . از جذابیت های کاشی و سرامیک این است که می توان آن را در طرح ها و رنگ های مختلف بسته به نوع سلیقه مشتری طراحی و به بازار عرضه نمود .

خرید کاشی و سرامیک با توجه به تنوع زیادی که در بازار وجود دارد در اغلب موارد کار سختی است . مراکز فروش کاشی و سرامیک را در تهران و شهرهای دیگر می توان به راحتی پیدا نمود .

دکور پارسیان یکی از بهترین و فعال ترین شرکت ها برای پخش کاشی و سرامیک یزد در کشور می باشد که با داشتن بهترین و جدید ترین و از همه مهم تر پرفروش ترین تولیدات کاشی و سرامیک ، توانسته است قدمی مهم در راه انتخاب هرچه بهتر مشتریان بردارد.

0 +

رضایت مشتری

0 +

نیروی انسانی

0 +

مدت زمان فعالیت

0 +

پروژه انجام شده

تماس تلفنی