ساعت کاری

9 صبح الی 11 شب

20 شیوه چیدمان کاشی و سرامیک

دسته بندی مقالات

اهواز خوزستان آزادگان

info@Nahal.com

091612365478

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

20 شیوه چیدمان کاشی و سرامیک
156
1402-04-31
مدیریت سایت

– روش های مختلف چیدمان کاشی و سرامیک

شما کاشی و سرامیک عالی را انتخاب کرده اید … اما چگونه می خواهید آن را بچینید؟ با استفاده از یک الگوی جالب یا تکنیک چیدمان، می توانید طراحی خود را ارتقا دهید، فضای خود را جلا دهید و به ارزش فروش مجدد خانه خود بیفزایید.در اینجا برخی از ایده های الگوی چیدمان ما را برای پروژه کاشی کاری خود خواهید یافت. توصیه می کنیم قبل از کاشی کاری با فروشگاه محلی خود چک کنید تا مطمئن شوید کاشی های شما و محتوای بسته های شما برای الگوی انتخابی شما مناسب است.

کمی وقت بگذارید و به فضاهای های اجرا شده نگاه کنید و در مورد کارهایی که می توانید در فضای خود انجام دهید ایده بگیرید. تعداد برش‌های مورد نیاز برای یک الگو، تعداد خطوط دوغابی که دارید (و چقدر عرض آنها را می‌خواهید) در نظر بگیرید، و اگر چیزی الگو را مبهم می‌کند (قالیچه یا مبلمان روی یک طبقه، لوازم خانگی در مقابل بین کابینتی و غیره).

آیا اتاق شما باریک است؟ آیا پر از موانع و زوایای زیادی است؟ خطوط دوغاب شما کجا خواهند افتاد؟ کجا بریدگی ایجاد می کنید؟

با اختصاص زمان برای برنامه ریزی از قبل، نصب شما به آرامی پیش می رود و هنگام تصمیم گیری احساس اطمینان بیشتری خواهید کرد

سنتی ترین الگوی کاشی کاری و یادآور میراث ویکتوریا، باند آجری 50:50 برای کاشی های زیر 30×60 سانتی متر مناسب است. هنگام کاشی کاری با الگوی باند آجری، توصیه می کنیم 10 درصد اضافی برای بریدگی و شکستگی در نظر بگیرید.

مدل باند آجری پلکانی

برای داشتن حسی معاصر می توانید از یک چسب آجری پلکانی (معمولاً 70:30) استفاده کنید که به ظاهر یک اتاق عریض تر کمک می کند. اگرچه می توانید آن را برای همه اندازه های کاشی استفاده کنید، اما بیشتر برای کاشی های بزرگتر از 30×60 سانتی متر استفاده می شود.

مدل نردبان

نردبان یا پیوند آجری عمودی، یک بیانیه کاشی واقعی ایجاد می کند و در عین حال به ایجاد توهم ارتفاع کمک می کند. باند آجری 50:50 فقط برای کاشی های زیر 30×60 سانتی متر مناسب است و برای برش ها و شکستگی ها به 10 درصد اضافی نیاز دارد.

مدل نردبان با فرمت بزرگ

 

– مدل های مختلف چیدمان کاشی و سرامیک چه کاربردی دارند؟

مدل‌های مختلف چیدمان کاشی و سرامیک برای ایجاد طرح‌ها، الگوها و زیبایی در فضاهای داخلی و خارجی استفاده می‌شوند. این مدل‌ها به چندین نحوه مفید و کاربردی در زمینه‌های مختلف کمک می‌کنند:

زیبایی و تزئین: چیدمان کاشی و سرامیک با استفاده از مدل‌های مختلف، به فضاها جلوه و زیبایی می‌بخشند. الگوها، طرح‌ها و رنگ‌های متنوع کاشی و سرامیک باعث می‌شوند فضاها زنده و جذاب به نظر بیایند.

تبدیل فضاهای کوچک به بزرگتر به نظر برسند: با استفاده از مدل‌های چیدمان کاشی و سرامیک، می‌توان فضاهای کوچک را به نظر بزرگتر و فراگیر تر درآورد. این مدل‌ها با الگوها و طرح‌های خاص خود، عمق و بعد به فضاها می‌بخشند و آنها را از حالت یکنواخت خارج می‌کنند.

تعریف مناطق مختلف در فضا: مدل‌های چیدمان کاشی و سرامیک می‌توانند در تعریف مناطق مختلف در فضا کمک کنند. با استفاده از الگوها و رنگ‌ها، می‌توان بخش‌های مختلف فضا را تفکیک کرده و هر بخش را با هویت و شخصیت خود تجهیز کرد.

ایجاد تنوع و تعادل در طراحی: مدل‌های مختلف چیدمان کاشی و سرامیک می‌توانند در ایجاد تنوع و تعادل در طراحی فضا کمک کنند. با استفاده از الگوها و طرح‌های مختلف، می‌توان به تناسب و تعادل در استفاده از رنگ، شکل و طرح‌ها دست یافت و طراحی را جذاب‌تر و پویاتر کرد.

انتقال پیام و شخصیت: مدل‌های چیدمان کاشی و سرامیک می‌توانند به کمک طرح‌ها و رنگ‌ها، پیام و شخصیت خاصی را به فضا منتقل کنند. مثلاً انتخاب الگوها و طرح‌های سنتی می‌تواند احساس گرما و راحتی را به فضا منتقل کند، در حالی که الگوها و طرح‌های مدرن و خطوط هندسی می‌توانند احساس مدرنیته و انرژی را به فضا بخشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی