ساعت کاری

9 صبح الی 11 شب

راه آسان برای طراحی دیوار تلویزیون

دسته بندی مقالات

اهواز خوزستان آزادگان

info@Nahal.com

091612365478

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

راه آسان برای طراحی دیوار تلویزیون
89
1402-04-31
مدیریت سایت

1- کاشی و سرامیک دیوار تلوزیون

دیوارهای تلویزیون یا دیواری که دستگاه های تلویزیون خود را روی آن نصب می کنیم، همواره به نقاط کانونی اتاق تبدیل می شوند. این دیواری است که دور آن جمع می شویم و از این رو به طور کاملاً طبیعی توجه را به خود جلب می کند. بنابراین، دیوار پشت تلوزیون شایسته توجه شماست. درست کردن و دیزاین آن بسیار آسان است، بنابراین آن را خسته کننده نکنید.

با استفاده از کاشی و سرامیک با طرح های مختلف می توانید دیوار پشت TV را بسیار جالب توجه و زیبا نمایید

2- طراحی دیوار تلویزیون با روکش سنگی

برای ظاهری براق خاکستری
روکش های سنگی بافتی جسورانه و چشمگیر را به طراحی وارد می کنند. در این خانه، این واحد تلویزیون روکش سنگی به عنوان یک دیوار ویژه در پشت واحد تلویزیون دیواری عمل می‌کند، اتاق نشیمن را به صورت بصری از فضای نوار صبحانه/پیش‌خوان مجاور جدا می‌کند و رنگ‌های بسیار مورد نیاز را به این فضای تک رنگ اضافه می‌کند. در نتیجه یکی از ساده ترین راه ها استفاده از کاشی و سرامیک طرح سنگ می باشد تا جلوه بن نظیری به کار دهید.

روکشی که به نظر می رسد چوبی است و مانند چرم است
طرح چوبی و یونیت تلویزیون دیواری با مبلمانی به سبک اواسط قرن می تواند فضای شما را به سرعت به یک کابین ایده آل تبدیل کند. از سرامیک طرح سنگ مرمری بکر، مبل‌های با رنگ روشن، پرده‌های شفاف و تزئینات طلایی همراه با دیوار تلوزیون با طرح چوب خود استفاده کنید تا فضا را روشن‌تر کنید و حسی از تجمل به آن اضافه کنید.

دیوار تلویزیون به عنوان پارتیشن
دیوارهای پارتیشن با واحد تلویزیون یک نکته عالی برای صرفه جویی در فضا برای خانه های کوچکتر و امروزی است. در این خانه، نقش برجسته و هندسی توجه را به تلویزیون جلب می کند. همچنین می‌توانید رنگ‌ها را در سراسر اتاق برای طراحی منسجم تکرار کنید. در اینجا از بالش‌های زرد و روتختی طرح‌دار و روکش‌های متضاد طلایی استفاده شده است.

طراحی کاشی های واحد تلویزیون با طرح آجر برای ظاهری روستایی
کاشی‌های بافت‌دار می‌توانند به شما کمک کنند به واحد تلویزیون خود عمق دهید. در اینجا با استفاده از یک دیوار آجری مصنوعی، قفسه های کتاب شناور و تعداد زیادی گیاهان گلدانی برای تقویت فضای روستایی و ذن در فضا، آن را یک قدم جلوتر برده است.

6- دیزاین دیوار تلویزیون با پانل های چوبی

طراحی دیوار پشت تلوزیون با پانل چوبی

– استفاده از کاغذ دیواری بافت دار برای دیوار پشت تلوزیون

طراحی دیوار TV با کاغذ دیواری

یک گزینه مقرون به صرفه
یک کاغذ دیواری بافت دار می تواند ظاهر دستگاه تلویزیون شما را تغییر دهد. این رنگ سبز ما را به یاد یک ساحل آرام مدیترانه ای می اندازد، به خصوص زمانی که با قفسه های تمیز و سفید، اثاثیه خاکستری خنثی و یک آینه تمام قد همراه شود.

8- دیوار PU پشت تی وی

دیوار PU

واحد سفید کلاسیک در پوشش PU
این نوع دیوار پس‌زمینه تلویزیون پلی‌اورتان براق با جزئیات طلایی، و کابینت‌های کف سفید زیبایی خاصی به واحد تلویزیون دیواری شما می‌بخشد. در اینجا حتی با پرده های بژ چند لایه، وسایل چوبی، چند گیاه گلدانی و مجسمه آهوی طلایی راه را بیشتر کرده است.

9- طراحی دیوار یونیت تلویزیون خاکستری با تزئینات رنگی

طراحی دیوار یونیت تلویزیون خاکستری با تزئینات رنگی

قالب های دیواری قاب عکس
قالب های سفید و رنگ ارغوانی با هم ترکیب شده اند تا این اتاق خواب سلطنتی و در عین حال آرامش بخش را ایجاد کنند. کابینت های کف صورتی رژگونه با میز سنگ مرمر فضای زیادی را برای ذخیره سازی فراهم می کند در حالی که تشک پرزدار کمی پیچیدگی را اضافه می کند. در اینجا از یک ساعت عتیقه، گوی های فلزی و شمعدان های برنجی برای ظاهری باشکوه و در عین حال مدرن به فضا استفاده شده است.

10- دیوار تی وی با کاشی و سرامیک طرح مرمری

دیوار تی وی با کاشی و سرامیک طرح مرمری

با رنگ طلا
سرامیک طرح سنگ مرمر می تواند واحد تلویزیون دیواری شما را به آثار هنری زیبا تبدیل کند. جدا از چشم نواز بودن، این طح سنگ مرمر بلوند و سقف جعلی پیچیده، واحد را در داخل اتاق نامتقارن قرار می دهد. کفپوش سفید و میز کنسول سفید بکر این طرح جسورانه را تکمیل می کند.

11- دیوار اونیکس

دیوار با کاشی و سرامیک طرح کلکته برای پشت تلوزیون

کاشی‌های اونیکس یا طرح کلکته ظاهری پیچیده به تلویزیون شما می‌بخشند، به‌خصوص زمانی که با کاشی‌های براق، مشکی و یک کنسول شناور براق قاب شده باشند. در اینجا این طرح را با طراحی سقف کاذب، چراغ‌های LED مخفی، کف‌پوش مرمری فوق‌العاده همراه با رنگ سبز نعنایی برای ایجاد یک طراحی زیبا و بی‌انتها جفت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی